O nas

  • Wieloletnie doświadczenie
  • Najlepsi specjaliści
  • Zaawansowane i niekonwencjonalne technologie
  • Bezpieczeństwo i wygoda
  • Konkurencyjne ceny

Na rynku funkcjonujemy od 2008 roku. Nasza dotychczasowa działalność obejmowała szeroką gamę usług - poczynając od zdalnego administrowania stronami WWW, systemami UNIX oraz Linux, aż po serwery głosowe, w których jako prekursorzy staliśmy się silnymi graczami na rynku. Jednak naszym największym konikiem są konta hostingowe. W krótkim czasie staliśmy się jednym z największych polskich usługodawców w tym zakresie.

Wyróżnia nas ogromne doświadczenie. Ludzie tworzący naszą firmę zdobywali swój szlif m.in. w administracji systemami z rodziny *BSD, Linux oraz Solaris. Odpowiednie kwalifikacje pozwalają nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że usługi, które proponujemy są zarówno wydajne, bezpieczne, jak i przyjemne w użytkowaniu.

Kwintesencją tej pracy są klienci, których śmiało możemy już liczyć w tysiącach. Dodajmy – klienci zadowoleni i rekomendujący. Większość oferowanych przez nas usług wynika z ich sugestii. Pozytywne oceny zdobywamy także dzięki otwartości na pomysły oraz wyzwania. Zaplecze administracyjne i programistyczne umożliwia nam oferowanie wielu niespotykanych nigdzie indziej funkcji oraz dostosowanie oferty do potrzeb nawet bardzo wymagającego klienta.

Kolejną naszą przewagą jest gwarancja jakości (SLA) oraz pełne wsparcie techniczne usług. Podsumowując, szukasz wsparcia przy znalezieniu odpowiedniego miejsca dla swojej strony internetowej? Programujesz? Jesteś developerem aplikacji internetowych (w tym opartych o Django, RoR, a nawet system Android)? Zapraszamy do współpracy!

Zasubskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera aby być na bieżąco z nowościami.
logo Atman
logo Etop
logo PayU
logo PayPal
logo Nginx
logo Passenger
logo Python
logo Django
logo FreeBSD
logo MySQL
logo OpenZFS
logo Git