Program partnerski - Zarabiaj z MyDevil.net!

Kto na tym korzysta?

Polecający

Za polecenie użytkownika otrzymujesz 20% każdej jego wpłaty.

Kwota ta ląduje w Twoim wirtualnym portfelu, z którego możesz ją wydać na dowolne usługi w naszej firmie. To nie koniec, możesz otrzymywać następnie 10% w PLN z każdej następnej wpłaty poleconego użytkownika za przedłużenie ważności konta.

Polecony

Użytkownik korzystający z polecenia otrzymuje 20% zniżki.

Jak to działa?

Program partnerski działa dla każdej pierwszej wpłaty na dowolną usługę w naszej firmie (za wyjątkiem doładowania wirtualnego portfela). W przypadku, gdy pierwsza wpłata dotyczy płatnego testu, prowizja i promocja od Programu Partnerskiego naliczana jest dopiero od drugiej wpłaty - dzięki temu zawsze zyskujesz większą kwotę!

Jak kogoś polecić?

Metoda 1 - Kod polecającego

Prześlij swojemu znajomemu swój kod polecającego. Obie te informacje są dostępne w naszym panelu płatności, w zakładce "Program partnerski".

W przypadku podania kodu polecającego, użytkownik musi go podać przy tworzeniu nowego zamówienia (w momencie wyboru usługi, pakietu i podawaniu loginu) w polu formularza o nazwie „Kod polecającego”.

Metoda 2 - Kod na stałe

W opcjach programu partnerskiego możesz wpisać kod na stałe - w ten sposób, przy każdym nowym zamówieniu pole z kodem zostanie automatycznie uzupełnione.

Metoda 3 - Reflink

W przypadku podania reflinku działanie jest analogiczne do ustawienia kodu polecającego na stałe - użytkownik musi posiadać aktywne konto w naszym systemie płatności oraz wejść pod adres reflinku - to wszystko!


Regulamin programu partnerskiego znajduje się pod adresem https://platnosci.admin.net.pl/docs/regulaminpp.

Zasubskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera aby być na bieżąco z nowościami.
logo Atman
logo Etop
logo PayU
logo PayPal
logo Nginx
logo Passenger
logo Python
logo Django
logo FreeBSD
logo MySQL
logo OpenZFS
logo Git