Program lojalnościowy


1. Organizatorem Programu lojalnościowego jest firma ADMIN.NET.PL S.C. z siedzibą w Tarnowie, ul. Bitwy Pod Monte Cassino 5/198.

2. Podstawą określającą warunki Programu lojalnościowego jest tylko i wyłącznie poniższy regulamin. Bezpośredni link do regulaminu promocji: http://www.mydevil.net/regulaminy,17.html.

3. Interpretacja, wykładnia regulaminu należy tylko i wyłącznie do organizatora Programu lojalnościowego.

4. Firma zastrzega sobie możliwość zmiany regulminu Programu lojalnościowego, oraz możliwość rezygnacji z niego o czym poinformuje użytkowników drogą mailową oraz na stronie regulaminu.

5. W ramach Programu lojalnościowego przyznawana jest automatyczna zniżka na usługi MyDevil.net wynosząca 10% za jeden rok posiadania przedłużanej usługi, przy czym maksymalna zniżka lojalnościowa wynosi 30%.

6. Z Programu lojalnościowego można skorzystać tylko i wyłącznie wykonując operację przedłużenia ważności usługi hostingu MyDevil.net na okres pół roku lub roku poprzez system płatności dostępny pod adresem https://platnosci.admin.net.pl .

7. Cena po spełnieniu określonych w regulaminie zasad z uwzględnioną zniżką widoczna jest w systemie płatności (dostępnym pod adresem https://platnosci.admin.net.pl) w trakcie przedłużania usługi po przejściu kroku "Przejdź do płatności".

Zasubskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera aby być na bieżąco z nowościami.
logo Atman
logo Etop
logo PayU
logo PayPal
logo Nginx
logo Passenger
logo Python
logo Django
logo FreeBSD
logo MySQL
logo OpenZFS
logo Git