MyDevil.net - Oferta - Reklama w internecie

Oferta - Reklama w internecie

Wypromujemy Twój biznes w Internecie

Dzięki reklamie internetowej sprzedasz więcej

Masz już stronę www i hosting? Zainwestuj w sprawdzone formy reklamy online. Oferujemy trzy najskuteczniejsze formy reklamy w sieci. Pomożemy Ci sprzedawać więcej!


Pozycjonowanie (SEO)

Google

Ponad 90% internautów ogląda tylko pierwszą stronę wyników wyszukiwania. Sprawimy, że pozycja Twojej strony www wzrośnie w Google.pl. Oferta zawiera między innymi:

  • Pełen audyt strony pod kątem algorytmów wyszukiwarki Google.pl
  • Bezpieczny proces aktywnego pozycjonowania
  • Śledzenie wyników w narzędziu online 24h na dobę przez 365 dni w roku

Kiedy warto?

Wykup pozycjonowanie gdy zależy Ci na długotrwałych efektach kampanii nawet po jej zakończeniu i nie oczekujesz efektów od pierwszego dnia kampanii.

Rekomendowany minimalny okres inwestycji: 3-6 miesięcy


Reklama Google AdWords

Google AdWords

Google AdWords to system reklamowy Google pozwalający na wyświetlanie reklam w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki. Reklama jest bardzo skuteczna gdyż pojawia się na wybrane przez nas słowa kluczowe. Dodatkowym atutem jest model rozliczenia gdzie płacimy tylko i wyłącznie wtedy, gdy internauta kliknie w naszą reklamę i przejdzie na naszą stronę www.

Kiedy warto?

Wykup reklamą Google AdWords gdy zależy Ci na szybkich efektach kampanii.

Rekomendowany minimalny okres inwestycji: 1 miesiąc


Reklama na Facebooku

Facebook

Facebook Ads to system reklamowy Facebooka pozwalający na wyświetlanie reklam użytkownikom Facebooka. Reklama jest niesamowicie skuteczna gdyż możemy superprecyzyjnie dobrać odbiorców reklamy. Reklamę możemy kierować do wybranego miasta czy dzielnicy i wybrać profil idealnego Klienta. Przykładowo, właściciel salonu kosmetycznego może dotrzeć z ofertą solarium wyłącznie do kobiet znajdujących się w promieniu kilku kilometrów od salonu, w konkretnym przedziale wiekowym (np. 18-30 lat), które interesują się opalenizną, urodą i kosmetykami. Dodatkowym atutem jest model rozliczenia gdyż płacimy tylko i wyłącznie wtedy, gdy internauta kliknie w naszą reklamę i przejdzie na naszą stronę www.


Fabryka Marketingu

Wszystkie kampanie w sieci realizuje nasz partner - Fabryka Marketingu. Fabryka Marketingu to wiodąca w Polsce firma, która zajmuje wysoką pozycję w swojej branży, a ich usługi cieszą się renomą i uznaniem klientów.


Wypełnij formularz kontaktowy i poznaj ofertę

Jestem zainteresowany:
Pozycjonowanie (SEO) w Google.pl
Reklama Google AdWords
Reklama na Facebooku
Nie jestem pewny - proszę mi doradzić
Inne formy reklamy online