Oferta - Reklama w internecie

Wypromujemy Twój biznes w Internecie

Dzięki reklamie internetowej sprzedasz więcej

Masz już stronę www i hosting? Zainwestuj w sprawdzone formy reklamy online. Oferujemy trzy najskuteczniejsze formy reklamy w sieci. Pomożemy Ci sprzedawać więcej!


Pozycjonowanie (SEO)

Ponad 90% internautów ogląda tylko pierwszą stronę wyników wyszukiwania. Sprawimy, że pozycja Twojej strony www wzrośnie w Google.pl. Zaufanie użytkowników do wyników Google sprawia, że jest to podstawowe narzędzie do generowania sprzedaży. Usługa pozycjonowania zawiera pełen audyt strony pod kątem algorytmów wyszukiwarki Google.pl, bezpieczny proces aktywnego pozycjonowania, śledzenie wyników w narzędziu online 24h na dobę przez 365 dni w roku.

Kiedy warto?

Wykup pozycjonowanie gdy zależy Ci na długotrwałych efektach kampanii nawet po jej zakończeniu i nie oczekujesz efektów od pierwszego dnia kampanii.

Rekomendowany minimalny okres inwestycji: 3-6 miesięcy

Dowiedz się więcej


Reklama Google AdWords

Google AdWords to system reklamowy Google pozwalający na wyświetlanie reklam w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki. Reklama jest bardzo skuteczna gdyż pojawia się na wybrane przez nas słowa kluczowe. Dodatkowym atutem jest model rozliczenia gdzie płacimy tylko i wyłącznie wtedy, gdy internauta kliknie w naszą reklamę i przejdzie na naszą stronę www.

Kiedy warto?

Wykup reklamę Google AdWords gdy zależy Ci na szybkich efektach kampanii.

Rekomendowany minimalny okres inwestycji: 1 miesiąc

Dowiedz się więcej


Reklama na Facebooku

Facebook Ads to system reklamowy Facebooka pozwalający na wyświetlanie reklam użytkownikom Facebooka. Reklama jest niesamowicie skuteczna gdyż możemy superprecyzyjnie dobrać odbiorców reklamy. Reklamę możemy kierować do wybranego miasta czy dzielnicy i wybrać profil idealnego Klienta. Przykładowo, właściciel salonu kosmetycznego może dotrzeć z ofertą solarium wyłącznie do kobiet znajdujących się w promieniu kilku kilometrów od salonu, w konkretnym przedziale wiekowym (np. 18-30 lat), które interesują się opalenizną, urodą i kosmetykami. Dodatkowym atutem jest model rozliczenia gdyż płacimy tylko i wyłącznie wtedy, gdy internauta kliknie w naszą reklamę i przejdzie na naszą stronę www.

Kiedy warto?

Wykup reklamę Facebook Ads gdy zależy Ci na bardzo precyzyjnym dotarciu do specyficznej grupy konsumentów.

Rekomendowany minimalny okres inwestycji: 1 miesiąc

Dowiedz się więcej


Uznany partner

Wszystkie kampanie w sieci realizuje nasz partner - Fabryka Marketingu. Fabryka Marketingu to wiodąca w Polsce firma, będąca członkiem IAB, która zajmuje wysoką pozycję w swojej branży. Usługi cieszą się renomą i uznaniem ponad 100 klientów. Certyfikowani specjaliści Fabryki Marketingu mają na koncie tysiące kampanii z większości branż i kategorii biznesowych.

Wypełnij formularz kontaktowy i poznaj ofertę


Jestem zainteresowany:
Pozycjonowanie (SEO) w Google.pl
Reklama Google AdWords
Reklama na Facebooku
Nie jestem pewny - proszę mi doradzić
Inne formy reklamy online
Fabryka Marketingu

Zasubskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera aby być na bieżąco z nowościami.
logo Atman
logo Etop
logo PayU
logo PayPal
logo Nginx
logo Passenger
logo Python
logo Django
logo FreeBSD
logo MySQL
logo OpenZFS
logo Git