Nowoczesne rozwiązania

W koncie hostingowym ważne jest bezpieczeństwo i stabilność. Konta hostingowe na MyDevil.net to potężne narzędzie oparte na nowoczesnej technologii i niekonwencjonalnych, ale sprawdzonych przez nas rozwiązaniach.

Ogólne trendy nie zawsze są najlepsze, a prosta droga nie musi prowadzić do celu. Dlatego rozwiązania, które oferujemy, są wypracowane przez nas i sprawdzone. Zapewnia to większą wydajność oraz bezpieczeństwo, a konta hostingowe MyDevil.net znajdują się w pierwszej lidze kont hostingowych.

Co zapewniamy?

Bezpieczeństwo

Nie możesz spać, bo martwisz się o swoje dane? Nasze serwery napędza stabilny i bezpieczny system operacyjny FreeBSD, dzięki czemu możesz już spać spokojnie. System plików ZFS oraz - znajdujący się w niezależnej lokalizacji - zewnętrzny serwer backupowy zapewniają w razie awarii ochronę Twoich danych. W każdej chwili możesz mieć dostęp do kopii lokalnych plików. Jesteś z nami bezpieczny.

Serwer WWW

Wykorzystujemy ultra-szybki serwer WWW Nginx, który prędkościowo kilkukrotnie przerasta oprogramowanie stosowane na tradycyjnych hostingach współdzielonych. Obsługujemy najnowszy protokół HTTP/2, który znacznie zwiększa szybkość ładowania się stron. Dzięki autorskiemu modułowi nasz Nginx obsługuje znany z Apache standard .htaccess.

Wydajność

Dzięki zastosowaniu niestandardowego oprogramowania, jesteśmy w stanie zapewnić wysoką wydajność nawet przy tradycyjnym sprzęcie. Wydajność I/O (storage, dyski twarde) jest wspomagana przez inteligentny system pamięci podręcznej (cache) korzystający z szybkiej pamięci RAM.

Mechanizm pamięci podręcznej jest uruchomiony na każdym naszym serwerze. W połączeniu z serwerem WWW zapewnia to niesamowitą wydajność i prędkość wczytywania stron internetowych.

Własne oprogramowanie

Rozwijamy własne oprogramowanie, w tym autorski system zarządzania kontem (dostępny z poziomu SSH, oraz przez interfejs WWW). W razie potrzeby, wprowadzamy również własne poprawki do gotowego kodu. Potrafimy dostrzec wady istniejącego oprogramowania, modyfikować je i ulepszać dla potrzeb naszych klientów.

Zasubskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera aby być na bieżąco z nowościami.
logo Atman
logo Etop
logo PayU
logo PayPal
logo Nginx
logo Passenger
logo Python
logo Django
logo FreeBSD
logo MySQL
logo OpenZFS
logo Git