MyDevil.net - Status i nowości

Status usług / nowości

Świąteczna Promocja "Hostingowe Świętowanie" dla starych jak i nowych użytkowników

7 grudnia 2016 01:09:00
Przy okazji zbliżających się wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia jak i Nowego Roku przygotowaliśmy nową promocję, "Hostingowe Świętowanie". Obniża ona cenę wszystkich nowych jak i przedłużanych kont hostingowych oraz kont VPN aż o 40%!
Promocja potrwa od 07.12.2016 godziny 00:45 do 02.01.2017 godziny 23:59 włącznie.

Zobacz komentarze (2)


~admin, Informacje

Awaria serwera MySQL mysql11.mydevil.net (dotyczy usług na serwerze s11.mydevil.net)

16 listopada 2016 15:16:19
W dniu dzisiejszym o godzinie 12:15 miała miejsce poważna awaria serwera MySQL mysql11.mydevil.net. Nasi administratorzy natychmiast przystąpili do przywracania działania usługi, wszystkie podjęte kroki nie przyniosły pozytywnych rezultatów dlatego też o 13:40 w celu jak najszybszego ponownego uruchomienia MySQL została podjęta decyzja o przywróceniu automatycznej kopii zapasowej utworzonej o godzinie 01:00. Oznacza to, że wszystkie zmiany dokonywany na serwerze s11.mydevil.net w MySQL oraz poprzez Devil, DevilWeb zostały cofnięte do stanu z godziny 01:00.

Jesteśmy w posiadaniu kopii plików wszystkich baz z momentu przed przywróceniem, które możemy udostępnić ich właścicielom po uprzednim kontakcie (pomoc@mydevil.net).

Ponieważ zostało przekroczone SLA ważność wszystkich usług  na serwerze s11.mydevil.net zostanie wydłużona o 14 dni. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.
Chcielibyśmy również zaznaczyć, że jest to pierwsza sytuacja, w której musieliśmy przywrócić kopie całej usługi serwera baz danych MySQL.

Zobacz komentarze (2)


~admin, Awaria

Nowości w Devil/DevilWEB

7 listopada 2016 10:12:03

Nowości w Devil/DevilWEB
Dzisiaj dokonaliśmy aktualizacji naszego systemu zarządzania kontem Devil i panelu DevilWEB. Oprócz wielu mniejszych poprawek zostały wprowadzone trzy większe zmiany.


1. Dodatkowe statystyki
Po zalogowaniu się do panelu i w MOTD widoczne są dodatkowe statystyki:
- poziom zużycia interpretatorów PHP dla każdej z dostępnych wersji,
- statystyka zużycia procesora przez procesy użytkownika.


2. Wyłączenie 2FA oraz generowanie haseł awaryjnych
Dodaliśmy dwa nowe mechanizmy dla uwierzytelniania dwuskładnikowego (two-factor authentication, 2FA).
Pierwszy umożliwia wyłączenie 2FA gdy zalogowanie przy pomocy tokena nie będzie możliwe (brak dostępu do urządzenia, zgubione kody awaryjne). Jest dostępny ze strony logowania do panelu DevilWEB - dostępny gdy 2FA jest włączone dla konta.
Drugi dodany przez nas mechanizm to ponowne generowanie haseł awaryjnych dostępny w panelu DevilWEB: Dodatkowe usługi/Additional services -> Uwierzytelnianie dwuskładniowe/Two-factor authentication -> Regenerate scratch codes/Wygeneruj kody jednorazowe.


3. Nowa strona logowania
Zmieniliśmy wizualnie stronę logowania do panelu DevilWEB - mamy nadzieję, że Wam się spodoba :-)

Zobacz komentarze (3)


~admin, Nowości

Przedłużenie promocji "Jesień z MyDevil.net", rekompensata oraz zapowiedź końca wsparcia dla PHP 5.5

1 listopada 2016 00:00:00
Przedłużenie promocji "Jesień z MyDevil.net"
Nasza promocja "Jesień z MyDevil.net" spotkała się z bardzo dużym odzewem dlatego też postanowiliśmy przedłużyć okres jej trwania do dnia 30.11.2016 godziny 23:59. Przypominamy, że podczas jej trwania wszystkie nowe konta hostingowe oraz VPN są tańsze o 50% (przy pierwszym opłacanym okresie, nie wliczając okresu testowego). W czasie trwania promocji również aktywne są kody na nowe usługi.

Rekompensata
W październiku z powodu awarii serwera MySQL mysql11.mydevil.net dostępność usług na tym serwerze spadła poniżej gwarantowanego poziomu 99,5%. Wszyscy użytkownicy wymienionego serwera posiadający aktywne usługi w trakcie awarii otrzymali w ramach rekompensaty przedłużenie ważności swoich kont hostingowych o 14 dni.

Koniec wsparcia dla PHP 5.5
Idąc za śladami autorów PHP oraz opiekunów portów FreeBSD zapowiadamy usunięcie wsparcia dla alternatywnej wersji PHP 5.5 od 2017 roku.
Wszystkim używającym tej wersji PHP radzimy dostosowanie działania swoich witryn do domyślnej PHP 5.6 lub 7.0. O dokładnej dacie wyłączenia PHP 5.5 będziemy jeszcze informować.

Zobacz komentarze (1)


~admin, Informacje

Awaria MySQL serwera mysql11.mydevil.net

20 października 2016 23:47:03
Trwa awaria serwera mysql11.mydevil.net, nasi administratorzy pracują nad przywróceniem usługi do pełnego działania. Usługa będzie ponownie aktywna jak to tylko będzie możliwe. W razie zmian, będziemy informować na bieżąco.

02:10
Bazy danych MySQL działają ponownie. SLA serwera s11.mydevil.net zostanie podliczone po zakończeniu miesiąca i zostaną przyznane odpowiednie rekompensaty. Za utrudnienia przepraszamy.

Zobacz komentarze (2)


~admin, Awaria


Strona 1 / 31

Zasubskrybuj

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowościach na swój adres e-mail, zapisz się na naszą listę subskrybentów! Wystarczy podać swój adres w poniższym formularzu.

Twitter

MyDevil.net @MyDevilnet - 7 grudnia 2016 13:40:15
Świąteczna #Promocja na nowe oraz przedłużane usługi hostingowe, vpn https://t.co/x6lyISXbHj #hosting #NodeJS… https://t.co/PMvGRv8AtI

MyDevil.net @MyDevilnet - 27 listopada 2016 23:21:19
Tylko dzisiaj koszt nowych kont hostingowych za pierwszy miesiąc wynosi od 2 do 8 PLN! https://t.co/RYu4i8BWuU #hosting #CyberMonday #webdev

Status usług