Obsługiwane technologie

Korzystając z naszej oferty, otrzymasz dostęp do wiodących, nowoczesnych technologii, wykorzystywanych przy tradycyjnym i niekonwencjonalnym, bardzo wymagającym hostingu.

Obsługujemy m.in takie frameworki jak Django, Catalyst, Ruby on Rails.

Dajemy dostęp do takich języków jak PHP (5.6, 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4, 8.0, 8.1, 8.2 i 8.3), Python, Perl, Ruby, Java, C, C++, D, Node.js i wiele innych.

Najpopularniejsze z obsługiwanych technologii:

PHP

Domyślnie w wersji 8.1, jednak wystarczy jedna linijka w pliku .htaccess, by zmienić na 5.6, 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4, 8.0, 8.2 lub 8.3. Dzięki autorskiemu modułowi nasz Nginx obsługuje znany z Apache standard .htaccess.

Python

Wspieramy język Python w wersjach 2.7, 3.6, 3.7, 3.8, 3.9, 3.10 oraz 3.11. Większość modułów jest już zainstalowana w systemie, a w razie potrzeby jesteśmy w stanie doinstalować kolejne. Obsługujemy również popularne frameworki, takie jak: Django, Pylons i web.py.

Java

Możliwe jest skorzystanie z następujących serwerów aplikacji webowych: Tomcat (w wersjach 8.5, 9.0 i 10.0) oraz GlassFish. Warto jednak nadmienić, że dostępna jest implementacja Javy OpenJDK w wersjach: 8, 11 (domyślna), 15, 16, 17, 18 oraz 19.

Ruby

W tym przypadku zalecana jest instalacja w katalogu domowym użytkownika poprzez RVM, z dowolnymi zestawami Gemów.

Perl

Udostępniamy większość dostępnych modułów do tego języka. Jeśli jednak czegoś brakuje, również prosimy o kontakt. Możesz skompilować sobie w katalogu domowym moduły bezpośrednio z CPAN.

Node.js

W jego ramach ghost (ghost.org) będzie stanowił wsparcie chociażby przy zaprojektowaniu bloga, którego można w pełni dostosować do własnych potrzeb. Dodatkowo w pełni obsługiwany jest przez nas WebSocket. Możesz uruchomić dowolną wersję Node.js oraz zarządzać pakietami przy pomocą npm.

Zasubskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera aby być na bieżąco z nowościami.
logo Atman
logo Etop
logo PayU
logo PayPal
logo Nginx
logo Passenger
logo Python
logo Django
logo FreeBSD
logo MySQL
logo OpenZFS
logo Git