Wielkanoc z MD

Obowiązuje: 24.03.2016 - 31.03.2016

Status: Nieaktywny


1. Organizatorem promocji jest firma ADMIN.NET.PL S.C z siedzibą w Tarnowie, ul. Bitwy Pod Monte Cassino 5/198.
2. Podstawą określającą warunki promocji "Wielkanoc z MD" jest tylko i wyłącznie poniższy regulamin promocji. Bezpośredni link do regulaminu promocji: https://www.mydevil.net/regulaminy,10.html.
3. Interpretacja, wykładnia regulaminu należy tylko i wyłącznie do organizatora promocji.
4. Promocja trwa od 2016-03-24 godziny 10:00 do 2016-03-31 godziny 23:59 (liczy się data złożenia zamówienia łącznie z datą zaksięgowania wpłaty na PayPal należącym do ADMIN.NET.PL S.C. lub zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym, lub koncie PayU należącym do ADMIN.NET.PL S.C).
5. Organizator promocji zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia promocji bez podania przyczyny.
6. Przedłużenie konta uprzednio zakupionego w promocji "Wielkanoc z MD" odbywa się po pełnej cenie z aktualnej w danym terminie oferty.
7. Promocja "Wielkanoc z MD" może być łączona z kodami promocyjnymi lub kodami polecającymi ale nie może być łączona z programem lojalnościowym.
8. Opłata za uruchomienie konta testowego nie podlega promocji "Wielkanoc z MD".
9. Z promocji "Wielkanoc z MD" można skorzystać tylko i wyłącznie opłacając zamówione przedłużenie nowego lub zamówienie nowego konta hostingowego MyDevil.net (lub konta VPN) przy pomocy przelewu bankowego, PayPal lub płatności online (PayU) na okres 1 lub 6 lub 12 miesięcy. Aby skorzystać z promocji opłacenie zamówienia należy zainicjować poprzez panel płatności platnosci.admin.net.pl. Zamówienie na warunkach promocjnych musi zostać opłacone do 2016-04-01 godziny 23:59. W przypadku otrzymania zapłaty (w kwocie promocyjnej) po wskazanym terminie zamówienie nie będzie uznane, a wpłata zostanie cofnięta.
10. Konta zakupione, przedłużone w promocji podlegają tak jak wszystkie inne konta regulaminowi: http://www.mydevil.net/regulaminy,5.html.
11. Opłaty za konta w promocji podane są w systemie płatności (dostępnym pod adresem https://platnosci.admin.net.pl) pod normalnymi (przekreślonymi) cenami oraz na stronie http://www.mydevil.net/oferta.html i stanowią one 50% dotychczasowej ceny.
12. Promocja nie obejmuje innych usług niż konta hostingowe MyDevil oraz konta VPN.

Aktualizacja: 24.03.2016 11:00

Zasubskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera aby być na bieżąco z nowościami.
logo Atman
logo Etop
logo PayU
logo PayPal
logo Nginx
logo Passenger
logo Python
logo Django
logo FreeBSD
logo MySQL
logo OpenZFS
logo Git