Promocja "Hostingowe Świętowanie"

Obowiązuje: 07.12.2016 - 02.01.2017

Status: Nieaktywny


1. Organizatorem promocji jest firma ADMIN.NET.PL S.C z siedzibą w Tarnowie, ul. Bitwy Pod Monte Cassino 5/198.
2. Podstawą określającą warunki promocji "Hostingowe Świętowanie"  jest tylko i  wyłącznie poniższy regulamin promocji. Bezpośredni link do regulaminu  promocji: http://www.mydevil.net/regulaminy,16.html.
3. Interpretacja, wykładnia regulaminu należy tylko i wyłącznie do organizatora promocji.
4. Promocja trwa od 2016-12-07 godziny 00:45 do 2017-01-02 godziny 23:59 (liczy się data złożenia  zamówienia łącznie z datą zaksięgowania wpłaty na PayPal należącym do ADMIN.NET.PL S.C. lub zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym, lub  koncie PayU należącym do ADMIN.NET.PL S.C).
5. Organizator promocji zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia promocji bez podania przyczyny.
6. Przedłużenie konta uprzednio zakupionego w promocji "Hostingowe Świętowanie" odbywa się po pełnej cenie z aktualnej w danym terminie oferty.
7. Promocja "Hostingowe Świętowanie" nie może być łączona z innymi promocjami, chyba że zostało to inaczej określone w  regulaminie  innej promocji.
8. Opłata za uruchomienie konta testowego nie podlega promocji "Hostingowe Świętowanie".
9. Z promocji "Hostingowe Świętowanie" można skorzystać tylko i wyłącznie opłacając nowe zamówione konto hostingowe MD lub konta VPN przy  pomocy przelewu bankowego, PayPal lub płatności online  (PayU) na okres 1 lub 6  lub 12 miesięcy. Zamówione nowe konto na warunkach promocjnych musi zostać  opłacone do 2016-01-04 godziny 23:59. W przypadku otrzymania zapłaty (w kwocie  promocyjnej) po  wskazanym terminie zamówienie nie będzie uznane, a wpłata zostanie cofnięta.
10. Konta zakupione w promocji podlegają tak jak wszystkie inne konta regulaminowi: http://www.mydevil.net/regulaminy,5.html.
11. Opłaty za konta w promocji podane są w systemie płatności (dostępnym pod adresem https://platnosci.admin.net.pl) pod normalnymi (przekreślonymi) cenami oraz na stronie http://www.mydevil.net/oferta.html i stanowią one 60% dotychczasowej ceny.

Aktualizacja: 07.12.2016 00:
45

Zasubskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera aby być na bieżąco z nowościami.
logo Atman
logo Etop
logo PayU
logo PayPal
logo Nginx
logo Passenger
logo Python
logo Django
logo FreeBSD
logo MySQL
logo OpenZFS
logo Git