Powrót Koszulek

Obowiązuje: 24.05.2015 - 11.06.2015

Status: Nieaktywny


 1. Organizatorem rozdania reklamowych koszulek jest firma ADMIN.NET.PL Tomasz Rzepka Arkadiusz Nowara S.C. z siedzibą w Tarnowie, ul. Bitwy Pod Monte Cassino 5.198.
 2. Podstawą określającą warunki rozdania koszulek reklamowych jest tylko i wyłącznie poniższy regulamin. Bezpośredni link do regulaminu: http://www.mydevil.net/regulaminy,6.html.
 3. Interpretacja, wykładnia regulaminu należy tylko i wyłącznie do organizatora.
 4. Reklamową koszulkę mogą otrzymać klienci którzy: W dniach od 24.05.2015 do 10.06.2015 włącznie opłacili przedłużenie pakietu MD1, MD2, MD3, MD4, VPN, MDmini, MDstandard, MADmaxi, OLDMD1, OLDMD2, OLDMD3, OLDMD4 na okres jednego roku lub w dniach od 24.05.2015 do 10.06.2015 włącznie zakupili konto MD1, MD2, MD3, MD4, VPN na okres jednego roku i opłaci zamówienie.
 5. Przyjmowanie adresów do wysyłki koszulek reklamowych trwa od 24.05.2015 do 13.06.2015 (liczy się data wypełnienia formularza dostawy reklamowej koszulki). Brak wypełnienia formularza wyboru koszulki oznacza rezygnację z jej otrzymania.
 6. Koszulki wysyłane są tylko na terenie Rzeczpospolitej Polskiej do osób prywatnych, w formularzu wysyłki koszulki istnieje możliwość podania adresu.
 7. Organizator podejmuje się zamówienia do dnia 18.06.2015 wybranych przez klientów koszulek reklamowych u producenta oraz ich wysłania na swój koszt do klientów, po ich otrzymaniu od producenta za pośrednictwem dostawcy usług pocztowych lub osobiście.
 8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za: niedochodzące maile, błędne wypełnienie formularza dostawy reklamowej koszulki, brak wypełnienia formularza dostawy reklamowej koszulki w ustalonym czasie przyjmowania adresów do wysyłki koszulek reklamowych, błędów firmy dostarczającej reklamowe koszulki, uszkodzenia powstałych w trakcie transportu, zaginięcie koszulki z winy dostawcy usług pocztowych, nieodebranie na czas koszulki przez klienta, działanie sił wyższych, przedłużony czas dostawy koszulki reklamowej, szkody powstałe w wyniku użytkowania koszulki reklamowej.
 9. Organizator w żadym wypadku nie zajmuje się wymianą koszulki reklamowej w przypadku wyboru złego rozmiaru lub koloru jak i powstania uszkodzenia, wykrycia wady koszulki oraz w jakimkolwiek innym przypadku. Organizator zastrzega sobie możliwość wysłania dodatkowych, bonusowych produktów reklamowych jednorazowo łącznie z reklamową koszulką.
 10. Dane przekazane przez klienta zostaną wykorzystane tylko i wyłączeniu w celu wysyłki produktu reklamowego.
 11. Organizator podejmuje się na prośbę zamawiającego do przesłania skanu potwierdzenia nadania wysyłki z koszulką.
 12. W przypadku zwrotu wysyłki przez dostawcę usług pocztowych (brak odebrania przesyłki przez klienta, nieprawidłowy adres) koszulka nie jest ponownie wysyłana.

Ostatnia modyfikacja: 23.05.2015 23:57

Zasubskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera aby być na bieżąco z nowościami.
logo Atman
logo Etop
logo PayU
logo PayPal
logo Nginx
logo Passenger
logo Python
logo Django
logo FreeBSD
logo MySQL
logo OpenZFS
logo Git