Promocja SSD

Obowiązuje: 27.07.2015 - 31.08.2015

Status: Nieaktywny


1. Organizatorem promocji jest firma ADMIN.NET.PL S.C z siedzibą w Tarnowie, ul. Bitwy Pod Monte Cassino 5/198.

2. Podstawą określającą warunki promocji "SSD" jest tylko i wyłącznie poniższy regulamin promocji. Bezpośredni link do regulaminu promocji: http://www.mydevil.net/regulaminy,7.html.

3. Interpretacja, wykładnia regulaminu należy tylko i wyłącznie do organizatora promocji.

4. Promocja trwa od 27.07.2015 do 31.08.2015 godziny 23:59 (liczy się data złożenia zamówienia łącznie z datą zaksięgowania wpłaty na PayPal należącym do ADMIN.NET.PL S.C. lub zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym, lub koncie PayU należącym do ADMIN.NET.PL S.C).

5. Organizator promocji zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia promocji bez podania przyczyny.

6. Przedłużenie konta uprzednio zakupionego w promocji "SSD" odbywa się po pełnej cenie z aktualnej w danym terminie oferty.

7. Promocja "SSD" nie może być łączona z innymi promocjami, chyba że zostało to inaczej określone w regulaminie innej promocji.

8. Opłata za uruchomienie konta testowego nie podlega promocji "SSD".

9. Z promocji "SSD" można skorzystać tylko i wyłącznie opłacając zamówione konto hostingowe MD, lub przedłużając istniejące konto hostingowe MD przy pomocy przelewu bankowego, PayPal lub płatności online (PayU) na okres 6 lub 12 miesięcy. Zamówione nowe konto jak i zamówione przedłużenie istniejącego konta na warunkach promocjnych musi zostać opłacone do 31.08.2015 godziny 23:59. W przypadku otrzymania zapłaty (w kwocie promocyjnej) po wskazanym terminie zamówienie nie będzie uznane, a wpłata zostanie cofnięta.

10. Konta zakupione w promocji podlegają tak jak wszystkie inne konta regulaminowi: http://www.mydevil.net/regulaminy,5.html.

11. Opłaty za konta w promocji podane są w systemie płatności (dostępnym pod adresem https://platnosci.admin.net.pl) pod normalnymi (przekreślonymi) cenami oraz na stronie http://www.mydevil.net/oferta.html i stanowią one 80% dotychczasowej ceny.

Aktualizacja: 16.08.2015 22:20

Zasubskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera aby być na bieżąco z nowościami.
logo Atman
logo Etop
logo PayU
logo PayPal
logo Nginx
logo Passenger
logo Python
logo Django
logo FreeBSD
logo MySQL
logo OpenZFS
logo Git