Status usług / nowości

Promocja 5000 kont za 50%

23 maja 2017 00:12:33
Pewnie zauważyliście, że na naszej stronie pojawił się licznik odliczający od 5000?
Jest on związany z naszą nową promocją "5000 kont za 50%" na nowe jak i przedłużane konta hostingowe oraz VPN. Warto z niej skorzystać ponieważ umożliwia zakup konta/przedłużenie ważności konta o 50% taniej oraz dlatego, że... nie będzie więcej promocji w tym roku!

Promocja dla kont przedłużanych kończy się 31.05.2017 o godzinie 23:59, więc nie pozostało zbyt dużo czasu. Natomiast na nowe konta trwa do osiągnięcia limitu 5000, a w przypadku nie osiągnięcia wskazanej ilości promocja zakończy się dnia 31.12.2017 o godzinie 23:59.

Zobacz komentarze (8)


~admin, Informacje

PHP 7.1 oraz zapowiedź Phalcon 3

31 marca 2017 21:08:56
Obsługa PHP 7.1

Od dzisiaj na naszych serwerach dostępna jest najnowsza wersja PHP 7.1. Aby aktywować wspomnianą wersję dla swojej strony należy umieścić wpis AddType application/x-httpd-php71 .php  w pliku .htaccess. Dla SSH nowe PHP można wykonywać poleceniem php71.
Aktualnie dodane są wszystkie moduły poza ionCube Loaderem, który to nie został jeszcze przez producenta wypuszczony dla PHP 7.1.

Nadal domyślną wersją pozostaje PHP 5.6 oraz PHP 7.0 jako wersja dodatkowa.


Zapowiedź aktualizacji Phalcon

Informujemy o planowanej na dzień 07.04.2017 aktualizacji frameworka Phalcon do wersji 3. Prosimy o przystosowanie swoich aplikacji do działania z najnowszą wersją.

Dodaj komentarz


~admin, Nowości

Współpraca z Fabryką Marketingu oraz nagłówki w .htaccess

9 marca 2017 22:56:37
Współpraca z Fabryką Marketingu

Bardzo miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z Fabryką Marketingu - agencją mediową online. Aby nie być gołosłownymi, sami przetestowaliśmy oferowane przez nich usługi i chętnie polecamy ich usługi. Dlatego też gdybyście potrzebowali kampanii AdWords, kampanii na Facebooku czy pozycjonowania -  rekomendujemy Fabrykę Marketingu jako rzetelnego partnera. Więcej szczegółów na naszej stronie: https://www.mydevil.net/reklama_w_internecie.html


Obsługa nagłówków w .htaccess

Dzisiaj wprowadziliśmy możliwość zarządzania nagłówkami przez plik .htaccess dla stron typu PHP. Obsługiwane działania to:
Header set
Header append
Header edit

Umożliwia to np. zastosowanie mechanizmów Cross-origin resource sharing (CORS) oraz HTTP Strict Transport Security (HSTS) lub zmiany informacji o cache dla plików strony.

Dodaj komentarz


~admin, Nowości

Ulepszenia działania poczty #2

29 stycznia 2017 00:54:14
DKIM

Zgodnie z zapowiedzią - kolejne nowości w działaniu naszej poczty. Dzisiaj jest to oczekiwana obsługa podpisywania wiadomości wychodzących przy pomocy mechanizmu DKIM.

Aby włączyć obsługę DKIM dla wybranej domeny należy wykonać następujące polecenia:
devil mail dkim sign DOMENA - wygeneruje klucz prywatny DKIM
devil mail dkim dns DOMENA [--print] - dodaje do istniejącej strefy DNS lub wyświetla klucz publiczny

Powyższe operacje można wykonać z poziomu panelu DevilWEB:
Poczta/E-mail ➙ DKIM przy wybranej domenie ➙ Dodaj rekord DNS automatycznie/Add DNS record automatically lub Pokaż rekord DNS/Show DNS record (odpowiednik opcji --print) ➙ Podpisz domenę/Sign domain


UWAGI:
polecenie sign wygeneruje klucz i od razu wiadomości e-mail są podpisywane - należy jak najszybciej dodać wpis TXT do domeny - w innym wypadku wiadomości mogą być oznaczane jako niezaufane lub odrzucane przez serwery pocztowe.
polecenie dns posiada opcję --print - pokazuje ona rekord, który powinien zostać dodany przez użytkownika - dotyczy to głównie domen, które nie korzystają z naszych serwerów DNS. Bez podania przełącznika --print nastąpi próba dodania wpisu do strefy DNS.

Zobacz komentarze (5)


~admin, Techniczne

Ulepszenia działania poczty i status aktualizacji

16 stycznia 2017 02:22:47
Zmiany w działaniu poczty

Rozpoczeliśmy prace nad pocztą w MyDevil.net - jest to pierwsza część zmian, a następne będą wprowadzane co kilka tygodni.
Pierwszą zmianą jest obsługa whitelist dla konta użytkownika. Dodana domena będzie traktowana jako zaufana.
Użycie z poziomu polecenia devil:
devil mail whitelist add DOMENA - dodaje domenę jako zaufaną
devil mail whitelist del DOMENA - usuwa domenę
devil mail whitelist list - lista domen

lub w panelu DevilWEB: Poczta/E-mail -> Zarządzaj białą listą/Manage whitelist

Drugą nowością jest obsługa własnej konfiguracji SpamAssassin za pomocą pliku ~/.spamassassin/user_prefs - przykłady działania można znaleźć na stronie: https://wiki.mydevil.net/SpamAssassin

Kolejną zmianą jest zwiększenie wydajności wysyłki poczty - wysyłanie maili teraz odbywa się kilka razy szybciej.


Aktualizacja systemów

Zakończyliśmy aktualizacje systemów o godzinie 01:45. Przypominamy, iż wsparcie dla PHP w wersji 5.5 zostało usunięte.

Zobacz komentarze (11)


~admin, Techniczne


Strona 3 / 34

Zasubskrybuj

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowościach na swój adres e-mail, zapisz się na naszą listę subskrybentów! Wystarczy podać swój adres w poniższym formularzu.

Twitter

MyDevil.net @MyDevilnet - 22 kwietnia 2018 19:22:13
Do 30.04.2018 na https://t.co/GpHuWicrJt trwa promocja (zwiększenie prowizji z 20% na 50% za użycie kodu polecające… https://t.co/v4MMFg2tDy

MyDevil.net @MyDevilnet - 16 kwietnia 2018 23:06:27
Proxy dla HTTPS, pobieranie certyfikatów oraz nowa promocja -> https://t.co/HdLKyMoJa2 #mydevil #hosting… https://t.co/awqOFLmDvI

MyDevil.net @MyDevilnet - 14 kwietnia 2018 18:57:58
Szukasz serwera dla swojego nowego pomysłu, ale nie masz jeszcze dużego budżetu? Mamy dla Ciebie rozwiązanie - nasz… https://t.co/5Gbt2dqUMS

Zasubskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera aby być na bieżąco z nowościami.logo Atman
logo Etop
logo PayU
logo PayPal
logo Nginx
logo Passenger
logo Python
logo Django
logo FreeBSD
logo MySQL
logo OpenZFS
logo Git