Oferta - Tworzenie stron internetowych

Strony WWW

Zaufaj doświadczeniu freshweb.pl istniejącemu na rynku od 2001 r. Nasz partner projektuje i wykonuje profesjonalne strony WWW. Ma na swoim koncie ponad 200 wdrożonych stron i aplikacji internetowych. Współpracuje ze średnimi i dużymi firmami, korporacjami oraz organizacjami rządowymi i pozarządowymi. Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej realizuje projekty w sposób kompleksowy od analizy biznesowej poczynając, poprzez fazę projektowania graficznego, strukturalnego, budowaniu użyteczności interfejsów aż po integracje systemów zarządzania treścią z aplikacjami zewnętrznymi.

Dowiedz się więcej

Blogi i Videoblogi

Solidnie prowadzony blog może być Twoją nieocenioną wizytówką jako eksperta w swojej dziedzinie, pasjonata lub osoby zaangażowanej i zainteresowanej sprawami świata. Dobry blog może być bardziej skuteczny przy poszukiwaniu pracy niż CV. Już samo pisanie tekstów albo robienie zdjęć czy filmów i wstawianie ich w atrakcyjny sposób na blogu pokaże, że potrafisz ciekawie przedstawić dany problem i że może on zainteresować innych ludzi – to też jest ważna umiejętność. Projektowane blogi wyposażane są przez naszego partnera m.in w:

  • atrakcyjną, nowoczesną i responsywną szatę graficzną,
  • system automatycznej publikacji wpisów w portalach społecznościowych (facebook, twitter, g+),
  • system ocen i recenzji,
  • możliwość porozmawiania z autorem bezpośrednio przez Facebook Messenger,
  • zaawansowany system wspomagający pozycjonowanie bloga,
  • możliwość osadzania filmów wprost z serwisów Youtube lub/i Vimeo,
  • system komentarzy (z możliwością integracji z komentarzami facebook),
  • system kategoryzacji, tagowania i wyszukiwania artykułów,
  • rozbudowane statystki,
  • system zarządzania treścią w obrębie całego bloga

Dowiedz się więcej

ExpressWEB

ExpressWeb to kompleksowa usługa dla klientów, którzy poszukują korzystnej cenowo i wykonanej w ekspresowym tempie usługi stworzenia serwisu WWW, nie wymagając przy tym spersonalizowanej funkcjonalności. Oferta skierowana jest do młodych przedsiębiorstw z sektora MSP. Wszystkie serwisy WWW w ramach usługi ExpressWeb stworzone są w oparciu o system zarządzania treścią (CMS), zawierają w cenie adres internetowy (domenę) oraz utrzymanie strony na serwerze (hosting).

Dowiedz się więcej

Nadzór nad stroną WWW

Powierzenie opieki nad stroną WWW zewnętrznej frmie pozwala Twoim pracownikom zajmować się zadaniami, w których są najbardziej kompetentni a sprawy aktualizacji strony WWW pozostawić specjalistom. Partner nadzoruje strony WWW bez względu na technologię ich wykonania, sposób zarządzania i przeznaczenie. Jest także gotowy podjąć wyzwanie rozszerzenia funkcjonalności istniejącej strony WWW.

Dowiedz się więcej

Sklepy internetowe

W ramach usługi tworzenia sklepów internetowych, nasz partner oferuje profesjonalne rozwiązania sprzedaży internetowej. Wykorzystując swoje doświadczenie stworzył rozbudowaną platformę do sprzedaży on-line. Wykonuje również integracje wdrażanych przez siebie sklepów internetowych z wszelkiego rodzaju systemami zewnętrznymi (np. z.: oprogramowaniem firmowym, magazynowym, z oprogramowaniem hurtowni i dostawców, a także porównywarkami cenowymi i systemami aukcyjnymi).

Dowiedz się więcej

Aplikacje dedykowane

Aplikacje dedykowane są odpowiedzią na rozwój rynku internetowego oraz wysokie wymagania stawiane przed przedsiębiorcami. którzy starają się zbudować lub utrzymać swoją pozycję na rynku. Aplikacje dedykowane są doskonałym narzędziem wspierającym działalność firmy, powodując w efekcie lepsze wykorzystanie zasobów i obniżenie kosztów działalności przedsiębiorstwa. Możliwość integracji takiego systemu z oprogramowaniem zewnętrznym wykorzystywanym przez firmę daje ogromne możliwości funkcjonalne. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów i ich zapotrzebowaniu na optymalne i skalowalne rozwiązania informatyczne, nasz partner oddaje swoje doświadczenie i wiedzę w temacie tworzenia skutecznych i funkcjonalnych aplikacji dedykowanych.

Dowiedz się więcej

Landing Page

Dzięki znajomości marketingu internetowego, nasz partner tworzy doskonałe strony docelowe (landing page), zwracające uwagę odwiedzającego oraz zwiększające liczbę konwersji. Jest to idealne rozwiązanie dla osób wykorzystujących w biznesie potencjał reklam typu PPC (opłata za kliknięcie), banerów, sieci afiliacyjnych partnerów itp.

Dowiedz się więcej


Jestem zainteresowany:
Strony WWW
Blogi i Videoblogi
ExpressWEB
Nadzór nad stroną WWW
Sklepy internetowe
Aplikacje dedykowane
Landing Page
Fabryka Marketingu

Zasubskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera aby być na bieżąco z nowościami.
logo Atman
logo Etop
logo PayU
logo PayPal
logo Nginx
logo Passenger
logo Python
logo Django
logo FreeBSD
logo MySQL
logo OpenZFS
logo Git