Promocja Mega Migracja

Obowiązuje: 23.04.2016 - 30.04.2016

Status: Nieaktywny


1. Organizatorem promocji jest firma ADMIN.NET.PL S.C. z siedzibą w Tarnowie, ul. Bitwy Pod Monte Cassino 5/198.
2. Podstawą określającą warunki promocji "Mega migracja" jest tylko i wyłącznie poniższy regulamin promocji. Bezpośredni link do regulaminu  promocji: https://www.mydevil.net/regulaminy,11.html.
3. Interpretacja, wykładnia regulaminu należy tylko i wyłącznie do organizatora promocji.
4. Promocja trwa od 2016-04-23 godziny 00:00 do 2016-04-30 godziny 23:59 (liczy się data złożenia zamówienia łącznie z datą zaksięgowania wpłaty na PayPal należącym do ADMIN.NET.PL S.C. lub zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym, lub koncie PayU należącym do ADMIN.NET.PL S.C).
5. Organizator promocji zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia promocji bez podania przyczyny.
6. Przedłużenie konta uprzednio zakupionego w promocji "Mega migracja" odbywa się po pełnej cenie z aktualnej w danym terminie oferty.
7. Promocja "Mega migracja" może być łączona z kodami promocyjnymi lub kodami polecającymi.
8. Opłata za uruchomienie konta testowego nie podlega promocji "Mega migracja".
9. Z promocji "Mega migracja" można skorzystać tylko i wyłącznie opłacając zamówione nowego konta hostingowego MyDevil.net lub konta VPN przy pomocy przelewu bankowego, PayPal lub płatności online (PayU) na okres 1 lub 6 lub 12 miesięcy. Aby skorzystać z promocji opłacenie zamówienia należy zainicjować poprzez panel płatności platnosci.admin.net.pl. Zamówienie na warunkach promocjnych musi zostać opłacone do 2016-05-02 godziny 23:59. W przypadku otrzymania zapłaty (w kwocie promocyjnej) po wskazanym terminie zamówienie nie będzie uznane, a wpłata zostanie cofnięta.
10. Konta zakupione w promocji podlegają tak jak wszystkie inne konta regulaminowi: https://www.mydevil.net/regulaminy,5.html.
11. Opłaty za konta w promocji podane są w systemie płatności (dostępnym pod adresem https://platnosci.admin.net.pl) pod normalnymi (przekreślonymi) cenami oraz na stronie https://www.mydevil.net/oferta.html i stanowią one 60% dotychczasowej ceny.
12. Promocja nie obejmuje innych usług niż konta hostingowe MyDevil oraz konta VPN.
13. W ramach promocji dla nowych Klientów oferowana jest bezpłatna migracja witryn oraz poczty z dotychczasowego hostingu (z jednego konta hostingowego) na konto hostingowe MyDevil.net w przypadku wykupienia w ramach promocji konta hostingowego MyDevil.net
a). Migracja witryn następuje według kolejności otrzymania zgłoszeń od Klientów, w przypadku zainteresowania migracją witryn/witryny opartej o inną technologię niż PHP/HTML klient zobowiązany jest uprzednio skontaktować się z pomocą hostingu MyDevil.net poprzez e-mail pomoc@mydevil.net w celu uzgodnienia możliwości migracji.
b). Klient jest zobowiązany przekazać dane niezbędne do migracji witryn/witryny w ciągu maksymalnie 24h od otrzymania danych dostępowych do usługi.
c). Klient zobowiązany jest po wykonaniu migraji przez administrację hostingu MyDevil.net w ciągu 48h (liczy się godzina wysłania mail przez administrację MyDevil.net o zakończeniu migracji na adres e-mail podany przy rejestracji konta w panelu płatności platnosci.admin.net.pl) potwierdzić jej prawidłowość, brak otrzymania potwierdzenia w wskazanym czasie oznacza akceptację efektu wykonanej migracji.
d). W przypadku braku akceptacji efektów wykonanej migracji jak i przypadku braku możliwości wykonania migracji witryny (w tym również po spełnieniu wymogów punktu 13a) firma ADMIN.NET.PL S.C. zobowiązuje się do zapropowania Klientowi obniżenia jednorazowo ceny usługi o 20%. W przypadku braku przyjęcia rozwiązania przez Klienta zamówienie zostanie anulowane a wpłata zwrócona kanałem przez który została wykonana. Obniżenie jednorazowo ceny usługi o 20% lub anulowanie zamówienia wyczerpuje wszelkie roszczenia Klienta związane z wykonanymi operacjami jak i jej efektami.


Aktualizacja: 2016-04-22 23:39

Zasubskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera aby być na bieżąco z nowościami.
logo Atman
logo Etop
logo PayU
logo PayPal
logo Nginx
logo Passenger
logo Python
logo Django
logo FreeBSD
logo MySQL
logo OpenZFS
logo Git